• Büyükkayacık OSB Mh. Lalehan Cd. Sanayi Blok No:67/1 Selçuklu/KONYA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2015 yılında kurulan firmamız 2500 m² alanda el kalıplama ve manuel kalıplama yöntemleriyle  Pik, Sfero, Çelik, ana gruplarında üretim yapmaktadır

Fabrikamızın 2 adet dualtrack ergitme bekletme potalı indüksiyon ocaklarıyla toplam sıvı metal kapasitesi 1000 kg/saat olup, 1500 ton  yıllık üretim kapasitesine sahiptir .

 

VİZYON

HSM adını Metalurji ve Metal sektöründe, Türkiye ve Yurtdışı pazarında, kaliteli ve güvenilir üretimin markası haline getirmek en önemli hedefimizdir. Piyasadaki pozisyonumuzu geliştirmeyi hedeflerken aynı zamanda üretici konumumuzu sürekli geliştirmeyi sürdürmekteyiz. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı şirketler ile Pazar payımızı kuvvetlendirerek müşterilerimize pazarlanabilir ve yenilikçi ürün ve hizmetleri daha da hızlı ve etkili ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, teknolojiyi sürekli takip ederek , en kaliteli ürünü, en güvenilir şekilde müşterilerimize sunmak, ekonomiye katkımızla iç ve dış pazarda saygınlığımızı arttırmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uygulanabilir ve sürdürülebilir ürün kalitesi anlaşını daha iyiye taşımak ve döküm sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaktır.

ÇEVRE VE İŞ SAĞLIĞI

‘’Önce insan’’ ve ‘’ önce güvenlik’’ ilkesiyle iş kazalarından ve meslek hastalıklarından arındırılmış bir çalışma ortamı sağlamak.

Sürekli, iyileştirme prensibiyle, tüm faaliyetlerimizin çevreye etkilerini şartlara uygun olarak azaltarak, çevre kirliliğinin önlenmesini sağlamak için yatırımlar yapıyoruz.

HSM Metalurji